Erektionspillen onefitpapafitness.ch Erektionspillen genéricos potencia en España

Historia mahnitëse e ish-portierit Lev Yashin, fitues i Topit të Artë...

Kur u bë i ditur posteri i Kupës së Botës së vitit 2018, ajo shfaqi një imazh të një prej lojtarëve më të mëdhenj...

Ja cfar thotë Panucci për lojtarët e dëmtuar dhe për ata...

Nga Antalia, trajneri i Kombëtares, Christian Panucci, ka folur në një konferencë për shtyp, në vigjilje të ndeshjes me Turqinë. Ai foli për ditët e...

Berlusconi: Shitja e Milanit e rregullt, u largova pasi vështirë të...

Ish-presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi, ka folur edhe një herë për shitjen e klubit te pronarët e rinj kinez.   Ai ka thënë se gjithçka...

Вардар игра фантастично: „Црвено-црните“ пак се во финале на ЛШ!

Македонскиот ракометен шампион Вардар повторно се пласираше во финалето на Лигата на шампионите откако вечерва во Келн ја победија шпанска Барселона со 29-27. Во...

Hamilton u përplas me Vettelin në Baku.

Hamilton u përplas me Vettelin në Baku. Lewis Hamilton është përballur dhe ka debatuar ashpër me Sebastian Vettel pas incidentit që dy pilotët patën në...

Messi le duhanin, plas gallata në rrjetet sociale! (Video Shqip)

https://www.facebook.com/cmendina.tv/videos/558666241156403/?t=3

Kapiteni i Francës ngre në ‘qiell’ trofeun, festa zhvillohet nën shi

Në “Luzhniki Stadium” të  Moskës u luajt finalja e Kampionatit Botëror “Rusi 2018” mes Francës dhe Kroacisë Franca fiton 4-2, duke fituar Kupën e dytë...

​Antonio Conte zyrtarizohet si trajner i Interit

Një ditë pas shkarkimit të Luciano Spallettit, Interi ka zyrtarizuar trajnerin e ri, Antonio Conte. Njoftimi i klubit zikaltër është bërë që në orët e...

Panucci: Mister 2020 ? Më pëlqen shumë si shprehjer, pasi është...

Trajneri i Kombëtares Shqiptare në një intervistë për Supersport ka folur pëgjithçka rreth skuadrës, lojtarët që luajnë në ekipet e ndryshme , si dhe...

Teksa po e përcillnin Astorin, të gjithë filluan të qanin kur...

Në një qytet ku dashurohet futbolli të ndahet nga jeta kapiteni i skuadrës së qytetit nuk është pak. Mund të mos jetë një zi botërore, por është një...