6 C
Struga
Tuesday, March 21, 2023
spot_img

Aktuale

Научниците со ново истражување: Имаме трага за потеклото на короната

Податоците од раните денови на пандемијата на „Ковид-19“ накратко објавени во глобалната база на податоци од кинески научници обезбедуваат клучни докази за потеклото на...

Maqedoni

- Reklamë -spot_img

Strugë

Во петок бесплатен скрининг за рано откиравње на бубрежни заболувања во струшка Нефрологија

Одбележувајќи го месец март како месец на бубрегот, Специјализираната болница за нефрологија -Струга,  за 17-ти  март најавува бесплатен скрининг за рано откиравње на бубрежни...

Botë

Научниците со ново истражување: Имаме трага за потеклото на короната

Податоците од раните денови на пандемијата на „Ковид-19“ накратко објавени во глобалната база на податоци од кинески научници обезбедуваат клучни докази за потеклото на...
0FansLike
0FollowersFollow
- Reklamë -spot_img

Më të shikuarat

- Reklamë -spot_img
- Reklamë -spot_img

Lajmet e Fundit

- Reklamë -spot_img
- Reklamë -spot_img