6 C
Struga
Saturday, January 28, 2023
spot_img

Aktuale

СДСМ: Ковачевски успешно се справи во енергетската криза, извезуваме струја во јануари

Државата успешно се справува со енергетската криза благодарение на навремените и ефикасни мерки на претседателот на СДСМ и премиер Димитар Ковачевски. Она што беше ветено...

Maqedoni

- Reklamë -spot_img

Strugë

Тројца повредени во сообраќајка на патот Охрид – Струга

Три лица се повредени во сообраќајна незгода меѓу товарно и патничко возило што вечерва се случила на магистралниот пат Охрид – Струга, во близина...

Botë

0FansLike
0FollowersFollow
- Reklamë -spot_img

Më të shikuarat

- Reklamë -spot_img
- Reklamë -spot_img

Lajmet e Fundit

- Reklamë -spot_img
- Reklamë -spot_img