3.9 C
Struga
Thursday, December 9, 2021
spot_img

Aktuale

Maqedoni

- Reklamë -spot_img

Strugë

Kërcënon dhe tenton ta sulmojë fizikisht kolegen e tij, paditet 57 vjeçari nga Struga

Për shkak të dyshimit të bazuar për kryerjen e veprës penale “Rrezikimi i sigurisë”, Njësia për Punë të Brendshme Strugë ka ngritur kallëzim penal...

Botë

SHBA rrit mbështetjen ushtarake për Ukrainën dhe aleatët e NATO-s

Këshilltari i Sigurisë Kombëtare të SHBA-së, Jake Sullivan tha se presidenti amerikan Joe Biden i ka bërë të ditur presidentit të Rusisë, Vladimir Putin...
0FansLike
0FollowersFollow
- Reklamë -spot_img

Më të shikuarat

- Reklamë -spot_img
- Reklamë -spot_img

Lajmet e Fundit

- Reklamë -spot_img
- Reklamë -spot_img