-3 C
Struga
Wednesday, February 8, 2023
spot_img

Aktuale

Над 11.200 загинати во земјотресот во Турција и во Сирија

Бројот на загинати во големиот земјотрес што ги погоди Турција и Сирија  се искачи над 11.200. Официјални лица и медицински лица соопштија дека 8.574 луѓе...

Maqedoni

- Reklamë -spot_img

Strugë

Botë

Над 11.200 загинати во земјотресот во Турција и во Сирија

Бројот на загинати во големиот земјотрес што ги погоди Турција и Сирија  се искачи над 11.200. Официјални лица и медицински лица соопштија дека 8.574 луѓе...
0FansLike
0FollowersFollow
- Reklamë -spot_img

Më të shikuarat

- Reklamë -spot_img
- Reklamë -spot_img

Lajmet e Fundit

- Reklamë -spot_img
- Reklamë -spot_img