21 C
Struga
Tuesday, June 25, 2024
spot_img

Zyrtare: Alternativa bëhet pjesë e Qeverisë!

Zëdhënësi i Alternativës, Orhan Murtezani pas mbledhjes së Kuvendit Qendrorë të kësaj partie në press konferencë njoftoi se me shumicë votash është vendosur që kjo parti të bëhet pjesë e Qeverisë.

Nesër pritet që marrëveshja të zyrtarizohet mes kryeministrit Zoran Zaev dhe kreut të “Alternativës”, Afrim Gashi.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles