26 C
Struga
Monday, July 15, 2024
spot_img

Zuckerberg: Së shpejti ekran i ndarë për thirrjet në WhatsApp

22:48 / 14.08.2023

Zuckerberg: Së shpejti ekran i ndarë për thirrjet në WhatsApp

atsh

“Po prezantojmë mundësinë për të ndarë ekranin tuaj gjatë një videotelefonate në WhatsApp”, kështu bëri të ditur Mark Zuckerberg.

“Pavarësisht nëse bëhet fjalë për ndarjen e dokumenteve të punës, shikimin e fotografive me familjen tuaj, planifikimin e pushimeve, blerjet në internet me miqtë ose thjesht ndihmën ndaj gjyshërve tuaj me teknologjinë, ndarja e ekranit do t’ju lejojë të shfaqni ekranin tuaj gjatë një telefonate video”, theksoi ai.

”Mund të filloni të ndani duke duke klikuar në ikonën “Share” dhe duke zgjedhur nëse do të ndani vetëm një aplikacion specifik ose të gjithë ekranin”. theksoi Zuckenberg.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles