12 C
Struga
Sunday, March 3, 2024
spot_img

Zhepini i vendosur për të ardhmen e gjelbër

✅Zhepini i vendosur për të ardhmen e gjelbër✅Sot patëm rastin të realizojmë takim takim me banorët e Zhepinit. Banorët e Zhepinit ishin të entuziazmuar për takimin e sotëm dhe prisnin me padurim që të diskujtojmë mbi projektet e realizuara dhe projektet të cilat janë të planifikuara për mandatin e ardhshëm.Ne jemi opsioni më bindës dhe Agjenda e gjelbër është fituese.💚Zgjidh jetë, voto blertë!💚✅Џепин се постави за зелената иднина✅Денес имавме можност да се сретнеме со жителите на Џепин.Жителите на Џепин беа ентузијасти за денешната средба и со нетрпение очекуваа да разговараат за реализираните проекти и проектите што се планираат за следниот мандат.Ние сме најубедливата опција и Зелената агенда е победничка.💚Избери живот, гласај зелено!💚

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles