28 C
Struga
Friday, June 21, 2024
spot_img

Zagraçani dhe Shumi mbështesin opsionin e gjelbër

Zagraçani dhe Shumi mbështesin opsionin e gjelbër ✅Takimi i sotëm me banorët e Zagraçanit dhe Shumit, më dha përshtypjen dhe më bindi për fitoren e sigurtë në 31 tetor.I shoqëruar nga banorë të këtyre fshatrave, të rinj dhe të reja, zhvilluam një bisedë tejet të frytshme dhe konstruktive.Diskutuam për punët e realizuara deri më tani në këto vendbanime dhe për projektet e parapara për mandatin e ardhshëm.Zagraçani dhe Shumi duke mbështetur Agjendën e gjelbër do të bëhen pjesë e fitores së madhe në 31 tetor.Zgjidh jetë, voto blertë! Voto numrin 3!—Заграчани и Шум ја поддржуват зелената опција ✅Денешната средба со жителите на Заграчани и Шум, ми остави впечаток и ме убеди во сигурната победа на 31-ви октмоври.Во придружба на жителите на овие населени места, имавме многу плоден и конструктивен разговор. Разговаравме за досегашните реализирани проекти во овие населени места и проектите планирани за следниот мандат.Заграчани и Шум поддржувајќи ја Зелената агенда ќе бидат дел од големата победа на 31-ви октмоври.Избери живот, гласај зелено!Гласај за број 3!

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles