32 C
Struga
Thursday, July 18, 2024
spot_img

Vijojnë kërkimet për 22 vjeçarin nga Kumanova, akoma asnjë gjurmë

Ende asnjë gjurmë nga 22 vjeçari Erdon Ramadani i cili tre ditë më parë në një aksident në urën e lumit Vardar në Zhelinë ra në lum. Institucionet relevante kanë vijuar kërkimet por ende nuk ka asnjë gjurmë edhe pse në temperatura të ftohta zhytësit vijojn të qëndrojn në lumin Vardar por deri në këtë momente asnjë gjurmë për të vijuar kërkimet në një pikë. Siç deklarojnë për Tetova Sot nga Policia kërkimet kanë vijuar nëpër të gjithë rrjedhën e lumit Vardar me çka është kërkuar edhe në Veles dhe Shkup

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles