21 C
Struga
Saturday, May 18, 2024
spot_img

Veleshta qëndron fuqishëm pas Agjendës së blertë dhe Ramiz Merkos

Veleshta qëndron fuqishëm pas Agjendës së blertë dhe Ramiz Merkos 🟢💚✅Programi ynë gjithëpërfshirës dhe vizionar për të ardhmen e qytetit të Strugës është bindës dhe është zgjedhja e vetme për banorët e Veleshtës dhe gjithë Strugës. ✅🟢Puna jonë cilësore dhe e ndershme i reziston kohës. ✅Do të vazhdojmë të jemi konstruktivë në politikbërje dhe të vazhdojmë të krijojmë vende të reja të punës, sepse zhvillimi ekonomik dhe mirëqënia e qytetarëve tanë janë prioritetet tona.✅Ne jemi ekipi fitues dhe opsioni më i mirë për Strugën. 💚🟢Zgjidh jetë, voto blertë! ✅Rretho numrin 3! ✅💚—Велешта стои силно зад Зелената агенда и Рамиз Mepko ✅💚🟢Нашата сеопфатна и визионерска програма за иднината на Струга е убедлива и е единствениот избор за жителите на Велешта и цела Струга. ✅🟢Нашата квалитетна и чесна работа го издржува тестот на времето. ✅🟢Продолжиме да бидеме конструктивни во креирањето политики и ќе продолжиме да создаваме нови работни места, бидејќи економскиот развој и благосостојбата на нашите граѓани се наши приоритети.✅🟢Ние сме победничкиот тим и најдобра опција за Струга.✅🟢Избери живот, гласај зелено!✅Заокружи број 3!✅💚

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles