6.7 C
Struga
Thursday, April 18, 2024
spot_img

Vazhdon seanca, pritet votimi i Qeverisë së re

Ka filluar seanca në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së Veriut, ku deputët tashmë janë kthyer në sallë.

Pas pak pritet të mbajnë fjalime katër koordinatorët e grupeve parlamentare, dhe në fund një fjalim nga Kovaçevski.

Pas fjalimeve, pritet edhe votimi i Qeverisë së re.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles