9 C
Struga
Saturday, February 24, 2024
spot_img

UNESCO bën thirrje për aplikime për vende pune brenda programit të profesionistëve

Komisioni Nacional për UNESCO-n i Republikës së Maqedonisë së Veriut informon për ciklin e dytë të programit të UNESCO-s (Mid-Level Professional Programme – MLPP) për punësimin e kandidatëve të kualifikuar për këto vende të lira pune në nivelet P-3 dhe P -4 sipas sistemit të kategorive të punës të Kombeve të Bashkuara:

Specialist programor në fushën e arsimit

Vendndodhja: Jaunde, Kamerun

Niveli: P-3 (P-3)

Specialist programor për cilësinë e ujit

Vendndodhja: Paris, Francë

Niveli: P-3 (P-3)

Oficer për lidhje

Vendndodhja: Paris, Francë

Niveli: P-3 (P-3)

Specialist programor në fushën e arsimit

Vendndodhja: Rabat, Marok

                  Niveli: P-3 (P-3)

.Specialist programor në fushën e arsimit

Vendndodhja: Nju Delhi, Indi

                Niveli: P-3 (P-3)

Specialist programor në fushën e arsimit

Vendndodhja: Kinshasa, Republika Demokratike e Kongos

                  Niveli: P-4

Specialist programor në fushën e arsimit

Vendndodhja: Dakar, Senegal

                   Niveli: P-3 (P-3)

Vendet e punës publikohen në linkun e mëposhtëm: https://careers.unesco.org/. Afati i fundit për dorëzimin e aplikacioneve është më së voni 31 tetor 2023.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles