10 C
Struga
Monday, February 26, 2024
spot_img

Tragjedi në Kumanovë: Një person vrau bashkëshorten dhe nënën e saj më pas edhe veten

Një dyzet e gjashtë vjeçar nga Kumanova ka vrarë gruan dhe nënën e saj dhe më pas është vetëvrarë. Policia bën të ditur se rasti është raportuar sot rreth orës 14:25.

“Sot (25.08.2023) rreth orës 14:25 duke vepruar në bazë të denoncimit, zyrtarët policorë kanë gjetur të vdekurin E.A.J (40) në një banesë në Kumanovë dhe nënën e saj P.N, të cilat paraprakisht janë vrarë me thikë nga D.J. (46) nga Kumanova (bashkëshorti i E.A.J.)”.

“Më pas D.J. ka plagosur veten dhe është hedhur nga dritarja. D.J. është dërguar në spitalin e Kumanovës, ku edhe ka ndërruar jetë”, njofton policia.

Prokurori publik dhe ekipi i SPB Kumanovë janë duke ndërmarrë masa për zbardhjen e rastit.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles