13.7 C
Struga
Tuesday, May 30, 2023
spot_img

Tërmet në Shqipëri

Një tërmet me magnitudë 4 ballë të shkallës Rihter ka tronditur Shqipërinë.

Sipas të dhënave nga EMSC, tërmeti ka tronditur Shqipërinë pasditen e sotme në orën 15:08 dhe ka një epiqendër 37 km në verilindje të Tiranës, me një thellësi prej 2 km.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles