18.9 C
Struga
Wednesday, June 26, 2024
spot_img

Tërmet në Maqedoninë e Veriut

Sot në orën 09:11 është ndjerë tërmet në Maqedoninë e Veriut.

Tërmeti ishte me shkallë 4.09 Rihter dhe me thellësi prej 8 kilometra.

Tërmeti ishte në distancë me radius prej 64 kilometra.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles