19.3 C
Struga
Thursday, June 13, 2024
spot_img

Tërmet në Maqedoninë e Veriut

Sot në orën 08:21 është ndjerë tërmet në Maqedoni.

Tërmeti ndodhi 65 kilometra nga pjesa Jugperëndimore e qytetit të Shkupit dhe 10 km në veriperëndim të Kërçovës

Tërmeti ishte me magnitutë 2.8 dhe me thellësi prej 0 km.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles