13 C
Struga
Thursday, February 29, 2024
spot_img

Tërmet në Bullgari, ndjehet edhe në Maqedoninë e Veriut

Një tërmet me magnitudë 3.5 është regjistruar në rajonin e Bllagoevgradit në Bullgari në orën 09:31 të mëngjesit të sotëm, përcjellë Klan M.

Ndërsa lëkundjen e kanë ndjerë edhe banorët e Dellçevës dhe vendbanimeve të tjera në rajonin lindor të Maqedonisë.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles