14.3 C
Struga
Wednesday, October 4, 2023
spot_img

Tërmet i fuqishëm në Greqi, kjo ishte epiqendra dhe shkalla e rihterit

Një tërmet i fuqishëm ka goditur ishullin e Kretës në Greqi sot.

Tërmeti kishte fuqi prej 4.3 shkallë të rihterit.Nuk raportohet për lëndime në njerëz apo dëme materiale.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles