6 C
Struga
Sunday, May 12, 2024
spot_img

Të shtëna me armë zjarri në rrugën “Partizanska” në Strugë

Më 28.01.2022, në Njësinë për Punë të Brendshme Strugë, është raportuar për të shtëna me armë zjarri në rrugën “Partizanska” në Strugë. Nuk është raportuar për person të lënduar , ndërsa me urdhër të Prokurorit Publik është kryer kqyrje ku edhe janë gjetur gëzhoja dhe një armë. Po merren masa për zbardhjen e plotë e rastit. Zëdhënëse e SPB Ohër Merlina Islami

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles