9 C
Struga
Monday, February 26, 2024
spot_img

TDP konfirmon edhe njëherë mbështetjen për Ramiz Merkon dhe BDI-në në raundin e dytë

TDP konfirmon edhe njëherë mbështetjen për Ramiz Merkon dhe BDI-në në raundin e dytë ✅Programi ynë i qartë dhe gjithëpërfshirës për të ardhmen bind edhe TDP-në për bashkëpunim 🟢Agjenda e gjelbër është opsioni i vetëm për një Strugë europiane 💚💚Zgjidh jetë, voto blertë! 🟢Rretho numrin 3! ✅
ТДП ја потврди поддршката за Рамиз Мерко и ДУИ во вториот круг ✅Нашата јасна и сеопфатна програма за во иднина, исто така, го убедува ТДП за соработка 🟢Зелената агенда е единствената опција за европска Струга 💚Избери живот, гласај зелено! 🟢Заокружи број 3! ✅

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles