15 C
Struga
Monday, May 27, 2024
spot_img

Tateshi i epërm është gati për fitoren e 31 tetorit

Tateshi i epërm është gati për fitoren e 31 tetorit ✅

Në takimin e sotëm me banorët e Tateshit të epërm, shfrytëzova rastin që të falenderoj këta të fundit për mbështetjen e ofruar ndaj Agjendës së blertë në 17 tetor.

Ata ishin tejet entuziast dhe më siguruan se do të jenë pjesë e fitores plebishitare të 31 tetorit duke mbështetur Agjendën e blertë.

E ardhmja e Tateshit dhe e gjithë Strugës është e blertë!

Zgjidh jetë, voto blertë!

Rretho numrin 3!


Горно Татеши е подготвен за победа на 31 октомври ✅

На денешната средба со жителите на Горно Татеши, ја искористив приликата да им се заблагодарам за дадената поддршка за Зелената агенда на 17 октомври.

Беа исклучително ентузијасти и ме уверија дека ќе бидат дел од плебисцитарната победа на 31 октомври со поддршка за Зелената агенда.

Иднината на Татеши и цела Струга е зелена!

Избери живот, гласај зелено!

Заокружи број 3!

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles