22.5 C
Struga
Tuesday, July 16, 2024
spot_img

Sulmuan fizikisht dhe grabitën një 69 vjeçare në Strugë, padi penale kundër dy personave nga Dibra

Njësia për Punë të Brendshme Strugë ka ngritur padi penale kundër A.M.(29) dhe A.L. (25), të dy nga Dibra, për shkak të dyshimit të bazuar për kryerjen e
veprës penale “grabitje me dhunë”. Më datë 03.10.2022, në ora 14:30, në rrugën “Plitishta” në Strugë, kanë sulmuar fizikisht një 69-vjeçare, banuese në Strugë dhe i kanë marrë bizhuteritë prej ari. SPB Ohër , Zëdhënëse Merlina Islami

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles