18 C
Struga
Wednesday, September 27, 2023
spot_img

Sulmohet fizikisht 43 vjeçari nga Struga

Me datë 12.03.2023 në orën 04.20 në rrugën ” Korpusi 15” është bërë prishja e rendit dhe qetësisë publike me sulm fizik nga D.U dhe K.M ndaj A. Sh (43) të gjithë nga Struga. Ndaj sulmuesve do të ngrihet padi e duhur. SPB Ohër, Zëdhënëse Merlina Islami

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles