6.3 C
Struga
Saturday, April 20, 2024
spot_img

Sulmohet fizikisht 25 vjeçari nga fshati Kalisht

Më datë 17.04.2022 në ora 03.30, në SPB Ohër është ndaluar JP (36) nga Struga. Ai, paraprakisht para një bar kafeje në rrugën “Vlado Maleski” në Strugë, ka sulmuar fizikisht V.T. (25) nga fshati Kalishtë i Strugës dhe pastaj e takon përsëri në rrugën ,,Korpusi 15 ,, ku përsëri tenton ta sulmojë atë me një mjet të ashpër . Pas zbardhjes së plotë të rastit , ndaj tij do të ngrihet një kallëzim përkatës. Sektori për Punë të Brendshme Ohër. Zëdhënëse e SPB Ohër Merlina Islami

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles