2.6 C
Struga
Wednesday, March 29, 2023
spot_img

Sulm i radhës me dezinformata ndaj Bujar Osmani-t. Ja prej ku vjen propaganda (VIDEO)

Emisioni televiziv që merret me zbulimin e dezinformatave dhe propagandave dashakeqe në Republikën e Maqedonisë së Veriut, “Poligraf”, në puntatën e fundit ka publikuar dezinformatat e radhës që burim kanë Rusinë dhe janë të adresuar te Shefi i Diplomacisë, Bujar Osmani.

Është shtuar numri i sulmeve ndaj punës së Bujar Osmanit, pas marrjes së këtij të fundit kryesimin me OSBE, Platformën A5 dhe intensifikimin e diplomacisë në drejtim të fuqizimit të rolit ndërkombëtar të Republikës së Maqedonisë së Veriut.

Në videon e mëposhtme emisioni me detaje dhe informacione shtesë:

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles