5.9 C
Struga
Friday, April 19, 2024
spot_img

Strugë, fitore e madhe e Ramiz Merkos me mbi 2.000 vota diferencë

Në zgjedhjet lokale 2021, BDI dhe Ramiz Merko sërish fitojnë bindshëm në Strugë me rreth 2.000 vota diferencë nga kundërshtari në këtë garë nga radhët e ASH, Idri Istrefi.

Gjithashtu, BDI ka siguruar 10 këshilltarë për KËSHILLIN KOMUNAL TË STRUGËS.

Raundi i dytë do të zhvillohet më 31 tetor.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles