26 C
Struga
Sunday, June 23, 2024
spot_img

SPB Ohër: Privohet nga liria 70 vjeçari nga Ohri

Më 1 tetor 2021, në Njësinë për Punë të Brendshme Strugë u ndalua dhe u privua nga liria LC (70) nga Ohri i cili më parë, në shtëpinë e tij në fshatin Moroishtë të Strugës, sulmoi fizikisht HM (74) nga i njëjti fshat, duke i shkaktuar asaj edhe lëndime trupore. Kundër sulmuesit do të ngrihen paditë e duhura. Sektori për Punë të Brendshme Strugë Zëdhënëse e SPB Ohër Merlina Islami

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles