18.9 C
Struga
Wednesday, June 26, 2024
spot_img

“Shtet” – Amar sjell këngën e tij të parë

Reperi i ri mjaft i talentuar nga Belica e Strugës, Amar ka lansuar këngë e tij të re dhe të parë të titulluar “Shtet”.

Realizimi i këngës dhe videoklipit i është besuar kompanisë InFilms me në krye Jetmir Gashi dhe Leogzim Foniqi.

Kënga e “Shtet” duket të jetë një këngë mjaft ritimike ashtu siç e do kjo stinë dhe sigurisht që pritet të shnëdrohet në hit.

Ndryshe, Amari është vetëm 9 vjeç dhe përmes kësaj prurje e kuptojmë se atë e pret një karierë e bujshme.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles