12.5 C
Struga
Friday, May 17, 2024
spot_img

Sela: Nuk jam pishman që kam bashkëpunuar me “Levicën”

Kreu i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në emisionin “Rruga Drejtë”, që pritet të transmetohet sonte ka thënë se nuk ka ndryshuar mendje dhe se nuk është penduar që ka bashkëpunuar me “Levicën”, e Dimitar Apasievit për rëzimin e Qeverisë, njofton indeks.mk

Sela vazhdon të “mbrojë” partinë “E Majta” pavarësisht qëndrimeve të kreut të sajë dhe pavarësisht qëndrimeve e politikave anti-shqiptare që zhvillon kjo parti.

“Jo, nuk jam pishman”, u përgjigj Sela shkurt

Sela tha se nuk është pishman që ka bashkëpunuar me Apasievin edhe pse ky i fundit së fundmi ka dalë publikisht kundër gjuhës shqipe në unifromat policore.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles