8.9 C
Struga
Sunday, February 25, 2024
spot_img

Sali Berisha për pushime në Kosovë, ja ku po qëndron ish-kryeministri shqiptar

Ish-kryeministri shqiptar, Sali Berisha, po qëndron për pushime në Kosovë. Ai ka zgjedhur Bjeshkët e Rugovës për të kaluar vikendin.

Berisha ka publikuar fotografi nga atje.

“Mirëmëngjes miq, ju përshëndes me këtë foto me Lilin dhe Dalilën në Rugovë”, ka shkruar ai.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles