3 C
Struga
Tuesday, March 5, 2024
spot_img

Rekonstruohet një nga rrugët më të banuara në fshatin Labunisht

🚧 Vazhdojmë me projektin e rradhës. ✅ Realizojm edhe një premtim për banorët e fshatit Labunisht.Përfundon rekonstruimi i një nga rrugëve më të banuara në fshat, duke ndërruar rrjetin e ujësjellësit dhe asfaltimin e plotësishëm.Punojmë për më të mirën e Strugës!🚧 Продолжуваме со следниот проект. ✅ Исполнуваме уште едно ветувањето за жителите на селото Лабуништа. Заврши реконструкцијата на една од најнаселените патишта во селото, заменувајќи ја водоводната мрежа и целосно асфалтирање. Работиме за најдоброто за Струга!

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles