11 C
Struga
Tuesday, May 14, 2024
spot_img

Ramiz Merko do fillojë me ndërrimin e drejtorëve në nivel qëndror dhe lokal

Nga burime të sigurta, portali strugalajm.org, mëson se së kryetari i Komunës së Strugës, z.Ramiz Merko, do të fillojë me zëvendësimin e drejtorëve ne nivel qëndror dhe lokal.

Për informacione më të detajuara do ju njoftojmë në ditët në vijim, me zhvillimet që pritet të ndodhin në qytetin e Strugës.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles