14 C
Struga
Thursday, March 23, 2023
spot_img

Ramiz Merko dhe Jeton Shaqiri vizitojnë Muftininë e Strugës

Kryetari i Komunës së Strugës, Ramiz Merko i shoqëruar nga Ministri Jeton Shaqiri, shefi i kabinetit dhe këshilltarit për çështje fetare, sot vizituan Muftinin e Strugës.

Në këtë vizitë kryetari Merko dhe stafi i tij, biseduan me Myftiu e Strugës, Mr.Salim ef Sulejmani në lidhje me sahat kullën dhe me rregullimin e rrugës qarkulluese tek varrezat e qytetit.

Gjithashtu, kryetari Merko siguroi myftiun se, Muftinia e BFI-Strugë do të ketë gjithmonë mbeshtetje nga Komuna e Strugës dhe bashkëpunimi për projektet e radhës do të vazhdojë edhe më tej.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles