23 C
Struga
Thursday, June 13, 2024
spot_img

Profesor Enis Ziba emërohet drejtor i Konviktit në Strugë

Drejtori i ri i konviktit të Strugës do të jetë profesor Enis Ziba.

Drejtorit i urojmë detyrën e re dhe sa më shumë suksese në punë.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles