6 C
Struga
Saturday, January 28, 2023
spot_img

Prishet rendi dhe qetësia publike në rrugën “Arsenie Jovkov” në Strugë

Më datë 04.12.2022 në ora 16:10, në Njësinë për Punë të Brendshme Strugë është raportuar se është bërë prishja e rendit dhe qetësisë publike në një ndërtesë në rrugën “Arsenie Jovkov” në Strugë me sjellje agresive dhe kërcënime të drejtuara nga Z.N. ndaj B.T.(77), të dy nga Struga. Pas dokumentimit të plotë të ngjarjes, Njlsia për Punë të Brendshme Strugë do të ngrejë padinë e duhur. SPB Ohër, Zëdhënëse Merlina Islami

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles