26 C
Struga
Wednesday, June 19, 2024
spot_img

Policia me konfiskim të ri të madh droge, mbi 100 kg në afërsi të Shkupit

Për momentin në hyrje të Shkupit nga ana e Tetovës po zhvillohet një aksion i madh policor, mësohet nga burimet në hetim. Sipas këtyre burimeve janë sekuestruar mbi 100 kilogramë marijuanë dhe ka një të arrestuar. 

Ministria e Brendshme vetëm konfirmon se një aksion është duke u zhvilluar, ndërsa detajet bëhen të ditura pas përfundimit të tij, gjatë ditës së nesërme.

Ky është sekuestrimi i dytë i madh në një hark kohor prej dy ditësh, pasi Ministria e Brendshme sekuestroi dje rreth 100 kilogramë marihuanë.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles