21 C
Struga
Tuesday, June 25, 2024
spot_img

Podgorca mbështet bindshëm Agjendën e blertë

✅Edhe Podgorca mbështet bindshëm Agjendën e bletrë.✅E ardhmja e Podgorcës është në duar të sigurta.Gjatë vizitës dhe hapjes së shtabit në Podgorcë, banorët e këtij vendi treguan një interesim të madh.Me banorët zhvilluam një bisedë të ngrohtë, miqësore dhe të frytshme. Folëm për asfaltimin e rrugës kryesore të fshatit dhe për projekte të cilat do i realizojmë mandatin e ardhshëm.I sigurova të gjithë të pranishmit, se ne do të punojmë edhe më mirë edhe më fortë në mandatin e ardhshëm, në mënyrë që të plotësojmë çdo kërkesë të tyre.💚Zgjidh jetë, voto blertë!💚Rretho numrin 3!✅Подгорци силно ја поддржува зелената агенда✅Иднината на Подгорци е на сигурни раце.За време на посетата и отворањето на штабот во Подгорци, жителите на ова населено место покажаа голем интерес.Имавме топол, пријателски и плоден разговор со жителите. Разговаравме за асфалтирање на главниот пат во селото и за проекти што ќе ги реализираме во следниот мандат.Ги уверив сите присутни дека ќе работиме уште подобро и посилно во следниот мандат, со цел да го исполниме секое нивно барање.💚Избери живот, гласај зелено!💚Заокружи број 3!

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles