8 C
Struga
Saturday, March 2, 2024
spot_img

“Për mua ka mbaruar”, Arbana i jep përgjigjen ndjekësit për BBVA

Big Brother VIP Albania, mori vëmendjen e shumë shqiptarëve.

Ndërkaq, edhe pas përfundimit, ndjekësit vazhdojnë të komentojnë banorët jashtë shtëpisë.

Së fundmi, Arbana Osmani është pyetur nga një ndjekës në Instagram, “se kush mendon se është personi që meritonte më shumë në BBV dhe e kanë gjykuar gabimisht”.

“BB për mua ka mbaruar me 6 muaj. Kursejini pyetjet për të se nuk kam asnjë përgjigje interesante”, ia ktheu Arbana.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles