17 C
Struga
Saturday, July 13, 2024
spot_img

Pendarovski dhe Bekteshi vendosën lule në vendin ku ndodhi aksidenti tragjik në Bullgari

Kryetari i shtetit Stevo Pendarovski dhe ministri i ekonomisë Kreshnik Bekteshi kanë vendosur lule në vendin ku ndodhi aksidenti i tmerrshëm trafiku në Bullgari, në të cilin 45 persona humbën jetën pasi autobusi mori flakë.

“Gjatë vizitës në Bullgari, së bashku me presidentin Pendarovski vendosëm kurora me lule tek vendi ku ndodhi aksidenti tragjik vitin e kaluar ku humbën jetën dhjetëra qytetarë të Republikës së Maqedonisë së Veriut”, ka shkruar Bekteshi në faqen e tij zyrtare në Facebook.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles