18 C
Struga
Monday, July 15, 2024
spot_img

PDSH do të qëndroj pas Ramiz Merkos dhe BDI-së në Strugë

PDSH do të qëndroj pas Ramiz Merkos dhe BDI-së në Strugë ✅

Sot u arrit marrëveshja e bashkëpunimit mes PDSH-së dhe BDI-së për raundin e dytë të zgjedhjeve lokale në 31 tetor.

Programi ynë gjithëpërfshirës i bashkon të gjithë në një qëllim të vetëm: ndërtimi i një qyteti më të mirë për të gjithë.

Mbështet Agjendën e gjelbër në 31 tetor dhe bëhu pjesë e fitores së madhe edhe ti!

Rretho numrin 3!


ДПА ќе го поддржи Рамиз Мерко и ДУИ во Струга ✅

Денеска беше постигнат договорот за соработка меѓу ДПА и ДУИ за вториот круг од локалните избори на 31 октомври.

Нашата сеопфатна програма ги обединува сите во една цел: изградба на подобар град за сите.

Поддржи ја Зелената агенда на 31 октомври и биди и ти дел од големата победа!

Заокружи број 3!

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles