12 C
Struga
Sunday, March 3, 2024
spot_img

Parashikimi i motit për sot

Moti sot me diell dhe i ngrohtë me vranësira lokale të ulëta deri në mesatare. Pasdite sidomos në pjesët jugore do të ketë zhvillim të vranësirave të paqëndrueshme me reshje lokale të rrëmbyeshëm dhe bubullima të përcjella me erë të fortë. Do të fryjë erë e dobët kryesisht nga drejtimi jugor, temperatura maksimale do të lëvizë ndërmjet 30 dhe 38 gradë. UV=8

Në Shkup me diell dhe shumë ngrohtë me pak vranësira me diell dhe shumë i ngrohtë me pak vranësira. Temperatura maksimale do të arrijë deri në 38 gradë.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles