14.7 C
Struga
Saturday, April 13, 2024
spot_img

Osmani: Shumica është e garantuar, kemi 61 deputetë

Ministri i Jashtëm dhe zëdhënësi i BDI-së, Bujar Osmani në Click Plus në TV21, u shpreh i bindur se shumica në Kuvend është e garantuar. Tha se kanë 61 deputetë.

https://www.facebook.com/watch/?v=847807449219068

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles