23 C
Struga
Thursday, June 13, 2024
spot_img

Osmani: Javën që vjen mbërrijnë trupat e viktimave të tragjedisë

Ministri i Jashtëm, Bujar Osmani, në një konferencë për shtyp pranë Qeverisë  tha se trupat e viktimave të tragjedisë duhet të mbërrijnë javën që vjen. Ndërsa të lënduarit planifikohen që nesër të transferohen 2 të mbijetuarit e parë, më 28 nëntor dy të tjerë, më 1 dhjetor edhe të tjerët. Fillimisht të lënduarit do të shtrohen në spitalin e Shkupit për kontroll mjekësor dhe pastaj do të transferohen nëpër shtëpitë e tyre.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles