23 C
Struga
Tuesday, July 16, 2024
spot_img

Osmani: I kisha preferuar çdo të riu që së paku njëherë të rreshtohet pas Ali Ahmetit

Ministri Bujar Osmani në emisionin Klan Debat ftoi të rinjtë ti bashkohen organizatës së madhe siç e quan ai BDI dhe liderit Ali Ahmeti.

”I kisha preferuar çdo të riut njëher ta ndjen momentin e të qenit pjesë e një organizate të tillë me një lider të tillë, sepse gëzimet e fitoreve të njëpasnjëshme, gëzimet e politikave të suksesshme ja preferoj çdo qytetari çdo të riu së paku ta ndjej një moment” – tha Osmani.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles