23 C
Struga
Monday, May 20, 2024
spot_img

Oktisi i palëkundur në mbështetjen e tij për Agjendën e gjelbër

Oktisi i palëkundur në mbështetjen e tij për Agjendën e gjelbër ✅Përgjatë takimit të sotëm me banorët e Oktisit, shfrytëzova rastin të falenderoj ata për mbështetjen e tyre ndaj Agjendës së gjelbër në raundin e parë.I ftova të gjithë që në 31 tetor të mbështesin Agjendën e gjelbër dhe të bëhen pjesë e fitores së madhe, për një të ardhme më të mirë.Zgjidh jetë, voto blertë!Rretho numrin 3!

Октиси цврсто ја поддржува Зелената агенда ✅На денешната средба со жителите на Октиси ја искористив можноста да им се заблагодарам за поддршката на Зелената агенда во првиот круг.Ги поканив сите да ја поддржаат Зелената агенда на 31 октомври и да станаат дел од големата победа, за подобра иднина.Избери живот, гласај зелено!Заокружи број 3!

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles