30 C
Struga
Friday, July 19, 2024
spot_img

Nuk do të ketë probleme me rrymën – qytetarët të jenë të qetë, thotë Bekteshi

Kreshnik Bekteshi në emisionin Klan Debat tha se qytetarët të jenë të qetë sepse rrymë do të kenë dhe nuk do hasin në probleme.

”Do të kemi dimër të vështirë, si çdo vend tjetër ashtu edhe Maqedonia e Veriut por nuk duhet të brengosen qytetarët sepse ne ju sigurojmë se nuk do të ketë probelem me rrymën dhe rrymë do të ketë” – tha Bekteshi.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles