30 C
Struga
Friday, July 19, 2024
spot_img

NPB Strugë: Përleshje fizike ndërmjet dy personave nga Veleshta kundër një grupi nga Vevçani

Me datë 25.10.2021 rreth orës 08:00 në afërsi të një objekti shitës në rrugën rajonale Strugë-Dibër është prishur rendi dhe qetësia publike me përleshje fizike mes AK (63) dhe V.Sh.(31), të dy nga fshati Veleshtë i Strugës , në njërën anë dhe BGj (32), DGj (39), KJ (40), të gjithë nga Vevçani, në anën tjetër. Ata janë ndaluar dhe pas zbardhjes së plotë të ngjarjes, Njësia për Punë të Brendshme Strugë do të ngrejë kallëzim përkatës. Sektori për Punë të Brendshme Ohër Zëdhënëse e SPB Ohër Merlina Islami

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles