13 C
Struga
Saturday, April 13, 2024
spot_img

NPB Strugë ngriti padi penale kundër dy personave, për falsifikim të parave

Njësia për Punë të Brendshme Strugë ngriti padi penale kundër U.K (34) nga fshati Greshnicë i Manastirit si dhe kundër shtetases shqiptare ER (41) me qëndrim të përkohshëm në Manastir, për shkak të dyshimit të bazuar për kryerjen e një vepre penale “Falsifikim i parave “. Të dy, në një objekt shitës në Strugë, hodhën në qarkullim kartëmonedhën e falsifikuar 50 euro. Sektori për Punë të Brendshme Ohër Zëdhënëse e SPB Ohër Merlina Islami

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles