12.1 C
Struga
Sunday, May 12, 2024
spot_img

NPB Strugë ngriti kallëzim penal kundër 26 vjeçarit nga Struga, për kryerje e veprës “prodhim dhe shpërndarje e paautorizuar e narkotikëve”

Për shkak të dyshimit të bazuar për kryerjen e veprave penale “Prodhim dhe shpërndarje e paautorizuar e narkotikëve, substancave psikotrope dhe prekursorëve” dhe “Mundësim për përdorim të narkotikëve”, Njësia për Punë të Brendshme Strugë ka ngritur kallëzim penal kundër IR (26) nga Struga. Më datë 06.09.2020, gjatë kontrollit të një automjeti të kryer në rrugën rajonale Ohër-Strugë, e cila drejtohej nga i raportuari, oficerët e policisë gjetën marihuanë nga e cila paraprakisht pasagjeres K.A. nga Struga i ka mundësuar shfrytëzimin e saj. Sektori për Punë të Brendshme Ohër. Zëdhënëse e SPB Ohër Merlina Islami

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles